Sporun Yıldızı

Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek!

Ek ücret ödemeden HD Yüksek Kalitede izle!
Süper Lig, İngiltere Premier Lig, Fransa Ligue 1, Almanya Bundesliga Ligleri ve çok daha fazlası!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!

  • İletişim ve Veri İşleme izni ile ilk 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediye!
  • Faturalıya İlk 3 Ay 89 TL kalan aylar 209 TL!
  • Kredi Kartı ile 12 ay boyunca 179 TL, toplamda 2148 TL!
  • HD için ek ücret yok!
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • Engelli ve Gazilerimize %35 indirim 12 Ay Boyunca Ayda 85,35 TL!
  • Kampanya 12 ay taahhüt verilmesi durumunda geçerlidir.

Biz Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.

Sporun Yıldızı Paketi’ni Neden Almalıyım ?

Süper Lig, İngiltere Premier Lig ,TFF 1. Lig’in tüm karşılaşmaları, Bundesliga, Ligue 1, ATP Masters 1000, WTA, ve çok daha fazlası.

 

beIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif gibi tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dİlediğiniz Zaman sizinle!

 

BeIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı!

 

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY

Paket İçerinde Neler Var ?

 

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı Paketi ilk 3 ay ayda 89TL, kalan aylar ayda 209TL 12 ay taahhütle sunulacaktır. Kampanya kapsaminda 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 540 TL olarak ayda 45 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 475 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Ağustos 2022 tarihine kadar sadece yeni üyeliklerde geçerlidir. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Biz Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.