DIGITURKBASVURUSU.COM MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

MADDE 1 – TARAFLAR

1.1 – SATICI BİLGİLERİ

Ünvan: Padok Mühendislik ve Yazılım A.Ş - Digiturk Resmi İş Ortağı(Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır.)

1.2 – ALICI BİLGİLERİ

ALICI: digiturkbasvurusu.com internet sitesine üye olan kişi. Üye olurken veya sipariş verirken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 2 – KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya digiturkbasvurusu.com internet sitesinden satışı yapılan, nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen video akış hizmetinin satışı ve sağlanması ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır. Bu sözleşme ile SATICI, ALICI’ya video akış hizmeti(TOD TV) sağlamayı, ALICI da bu hizmetin karşılığını SATICI’ya kredi/banka kartı ile ödemeyi taahhüt eder.

MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/HİZMET BİLGİLERİ

Sözleşme konusu hizmetler(tarifeler) bir önceki sayfada belirtilen şekildedir.

MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1 ALICI, Madde 3te belirtilen sözleşme konusu hizmet veya hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile sağlanmasına ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2 SATICI, sözleşme konusu hizmeti, satın alınan hizmetin ücreti karşılığında, siparişte belirtilen niteliklere uygun şekilde sağlamakla yükümlüdür.

4.3 Sözleşme konusu hizmetin sağlanabilmesi için, ALICI tercih ettiği ödeme şekli ile hizmet bedelini ödemelidir. Herhangi bir neden ile karşılığı ödenmeyen, tahsilatında sorun çıkan vb. durumlarda sözleşme konusu hizmet başlatılmaz ve bu durumdan SATICI sorumlu tutulamaz. Ayrıca ödeme şekillerinden kaynaklanan gecikme ve yanlışlıklarda SATICI’nın hiçbir sorumluluğu yoktur.

4.4 Paketler Türkiye ve KKTC sınırları içerisinde izlenebilir.

4.5 Kupon kodu aktive edildiği anda ilgili paket anında izlenebilir.

4.6 Satın alma sonrasında vermiş olan e-posta adresine ve SMS olarak gönderilen kupon kodu aktif etme rehberindeki adımları uygulayarak paketinizi izlemeye başlayabilirsiniz.

4.7 Kupon kodları nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.

4.8 Kupon kodları tek kullanımlıktır. Hiçbir şekilde otomatik ödeme talimatı verilmez.

4.9 Kupon kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetleri'nden yardım alınabilir.